| Alexica2011 a întrebat:

am si eu o problema la messenger cand pornesc messengerul si dau sa ii scriu cuiva nu imi apar mesajele la ce ii scriu eu si ce imi scrie el, am incercat cu alta versiune de messenger dar nimic, l-am reinstalat dar tot nimic, va rog mult sa ma ajutati
Dau fundita
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Freshh a răspuns:

Uite un tutorial care cred c-o sa te-ajute.Nici mie nu mi s-a vazut scrisul!

http://www.videotutorial.ro/? p=1922

3 răspunsuri:
| MiHaI a răspuns:

Http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html mie mia rezolvat problema

| vldidle a răspuns:

Decand nu ai mai bagat windowsul?

| tntmihai a răspuns:

E o problema ce tine de flash player, sunt mai mult ca sigur ca ori ai avut sau ai inca instalate porcarii din alea cu smilies...ori mai mult ca sigur ai virusi in pc. Incearca sa dezinstalezi Adobe flash player si sa il reinstalezi.