| Balescu_Alexandru_2000 a întrebat:

Am o problema cu minecraftul dupa ce mi-am schimbat placa de baza nu a mai mers (placa de baza noua e mai buna decat cea anterioara). Intrebarea mea e Daca merge minecraftul pe Windows 7 Enterprise.(inainte aveam Ultimate Dark Edition)

2 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Instaleaza driverele pentru placa ta, mai instaleaza si driverele pentru placa grafica, cauti numele, il scrii pe net si driver.
Apoi trebuie sa mearga.

| Rockat a răspuns:

Ai toate softwareurile de care ai nevoie, gen Java sau OpenGL?