| Helly1226 a întrebat:

Am o problema cu modemul de la clicknet hg658. Se reseteaza singur de foarte multe ori pe zi. le-am spus pe facebook celor de la romtelecom ca am nevoie de un update de firmware si mi-au zis ca solicitarea mea a fost preluata de ei. si cum o sa primesc update-ul? o sa trimita pe cineva sau se face singur update-ul direct de la ei? sau trebuie sa il descarc de undeva?

Răspuns Câştigător
| TelekomRO a răspuns:

Upgrade-ul se face remote, fara interventie la fata locului.