| Cristian_Daniel_1996 a întrebat:

Am o problema cu NET Framework si nu stiu ce sa-i fac! A aparut o eroare care persista. Povestea incepe cam asa. Fratele mai mic jucat GTA San Andreas, si spune el ca dupa ce a inchis jocu i-a aparut eroarea " finaltest(1).exe - NET Framework initialization error ", iar mesajul afisat este " unable to find a version of the runtime to run this aplication ". Am cautat pe tot felul de site-uri, am incercat tot felul de chestii dar nimic. Daca inchid si deschid pc-ul apare din nou si eroare.

3 răspunsuri:
| gaming1000 a răspuns:

Deci daca ai incercat sa re-instalezi Net F., incearca sa re-instalezi GTA San Andreas.

| Cristian_Daniel_1996 explică:

Am instalat NEt framework de la 4.5 pana la 2.0 si nimic straight face