| MisterTheGamer a întrebat:

Am o problema cu notebook-ul meu.Am descarcat Speed Fan si am vazut ca componentele calculatorului depasesc 90 de grade celsius si as vrea sal racesc.Am incercat cu SpeedFan sa maresct viteza ventilatorului dar nu recunoaste ventilatorul.Ce sa fac ca sa racesc notebook-ul? Notebook-ul meu este HP 6830s.

Răspuns Câştigător
| CaLyStuu a răspuns:

Daca calculatorul tau sa incalzeste rapid, e de vina pasta termoconductoare... schimb-o. Si iai si un cooler pentru al raci si mai bine big grin