| GhostAttack a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Stateam intr-o zi pe pc si ma jucam CS:GO cand de o data mi-a dat un freeze gigantic, am asteptat vreo 10 minut, nimic, am incercat ctrl+alt+delete nu a functionat. Am decis sa il sting din unitate si cand sa il repornesc monitorul nu se pornea doar unitatea, care facea un zgomot foarte urat ca un huruit si am observat ca nici un cooler nu porneste. L-am stins din nou iar doua zi l-am repornit si atunci a facut si mai urat huruia si zdranganea. Imi puteti spune ce are si ce ii pot face? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Hyper23 a răspuns:

Probabil sursa e problema. Daca zici ca nu se porneste nici un cooler.

Asta mi s-a intamplat la laptop pe alt joc si aparent la mine se stricase hardiskul, mergeau ventilatoarele, cel mai probabil de la sursa.

In concluzie schimba sursa.