| AgentXXX a întrebat:

Am o problema cu skype-ul.Era setat sa se deschida automat, dar astazi in loc sa se deschida mi-a aparut o tablita pe care scrie Error nu stiu cum. De fiecare data cand incerc sa il deschid imi apare asta.Am dat restart calculatorului, am sters skype-ul vechi si am descarcat altul si totusi nimic, imi tot apare tablita aia.Ce sa fac? crying

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Arata-ne toata eroarea, fa un print eventual, sa vedem si noi ce zice.