| DreamNights a întrebat:

Am o problema cu Sony vegas pro 12 (64 bit), in timp ce editez, dupa ce am inceput peste cateva secunde imi apare la unele minute, in partea cu videoul un fel de blury sau ceva de genu!

poza aici :https://www.flickr.com/photos/126127555@N03/14649250501/

Imi trebuie rezolvarea cat mai rapid! Funda pentru cel mai rapid si folositor raspuns!

Daca e mai greu ma puteti contacta la skypeul : botikw

Răspuns Câştigător
| Andreea1428 a răspuns:

Dami linkul de unde ai descarcar vegas pro 12 (ca sa vad daca e vina site-ului nu a ta )

| DreamNights explică (pentru Andreea1428):

Am rezolvat problema, dar pentru ca esti singura care s-a oferit, funda happy big grin.

1 răspuns: