| sarah4589 a întrebat:

Am o problema cu sunetul la calculator. se aude ca si in apa ( si nu e vorba de boxe pentru ca le-am schimbat si tot asa se aude )
Cine stie sa imi spuna cum sa repar asta? as fi recunoscatoare! ( funda... )

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Da-mi add la kylexy_2010 ca e problema cu realteckul adica driverul placi de sunet ai umblat pe acolo si ai activat la sectiunea "environment ai dat click pe bathroom"

| sarpeparsiv a răspuns:

Este din cauza driverelor. Elimina driveru care il ai acum, si ia ultima versiune a lui dupa net. Ar trebuis a numai fie probleme. Nu este exclus totusi sa fie de vina si Playeru care il folosesti.

| Orafixa a răspuns:

Call: 0723177657 te rezolva el mai reparat pc tv ac ps3 si suboferul cam acum 5 ani de atunci nu sau mai stricat nici 1. call 0723177657

| CriStIN3L2000 a răspuns:

Poate este mufa in care bagi boxele...astept fundita