| ionucmarele a întrebat:

AM o problema cu tableta allvie alldro speed.Cred ca este o problema cu display-ul caci cam pe la mijlocul ecranului cand apas un pic pe spate imi apare o bulina neagra pe ecran de parca as fi apasat pe display foarte tare dar de abia il tin in mana. Oare este o problema mare? Tableta am cumparato de la emag acum vreo o luna jumate oare de ii sun imi schimba tableta?

1 răspuns:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu. Ti-o schimba in maxim 30 zile. Inca e in garantie. Du-te la ei, ti-o analizeaza vreo 2-3 zile si daca chiar e o problema care o acopera garantia ti-l repara, daca nu...ghinion.