| skrtelmrs a întrebat:

Am o problema cu tastatura...cand apas "esc" imi apare my computer, cand apas "ctrl" imi apare ~ sau ` ...in jocul cs ma cam deranjeaza.Cand apas litera "z" mi se sterge tot ce am scris pe un anumit segment, depinde cat am scris.cand apas A imi scrie "ap" sau "pa". si alte prostii. Mi s-a mai intamplat asta acum 2 ani, cu aceeasi tastatura, si-a revenit la loc, insa acum iar face figuri.
Mi s-a intamplat de fiecare data in jocul Metin2Fun. S-a mai intamplat altcuiva asa? poate o avea vreun virus ceva. sper sa ma ajuta... dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Il extragi undeva si dupa il deschizi.
n-are cum pentru ca s-ar fi aflat deja daca ar fi fost de la metin.

11 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ai incercat si cu alta tastatura?

| skrtelmrs explică (pentru Anonymus314):

Da...si la fel.nu stiu ce sa mai fac... unii spun ca sunt virusi la tastatura, dar e prea absurd

| Anonymus314 a răspuns (pentru skrtelmrs):

Hmm, daca ar fi s-o luam asa, poate exista un program care iti modifica tastele deci poate fi o mica si foarte proasta farsa, incearca sa inlocuiesti functiile tastelor cu programul SharpKeys:

http://www.randyrants.com/2008/12/sharpkeys_30.html

sa-mi spui daca a mers sau nu.

| skrtelmrs explică (pentru Anonymus314):

Trebuie sa inst sharpkeys nu?
P.S. cred ca aceasta problema se mai trage si de la jocul metin2fun de pe www.metin2fun.ro

| skrtelmrs explică (pentru Anonymus314):

Mda,se pare ca nu il pot instala.Pentru a-l instala am nev de netframework4, iar pentru framework am nevoie de WIC,,iar pentru WIC imi trebuie icenta pentru windows xp,eu il am piratat, oricum, mc pentru raspunsuri si ca te-ai interesat...baga-mi id-ul meu de mess ca sa mai putem vb: zzz_marius
P.S. o sa primesti funda

| Anonymus314 a răspuns (pentru skrtelmrs):

E imposibil, windowsul meu e piratat si framework am versiunea 2.0 si imi merge, nu-ti trebuie framework 4, eu inca cred ca windowsul nu e bun, l-ai instalat de pe acelasi CD de pe care l-ai instalat si inainte?
mersi pentru funda.

| Katany a răspuns (pentru Anonymus314):

Cu a zis speeder96

| Anonymus314 a răspuns (pentru skrtelmrs):

Il extragi undeva si dupa il deschizi.
n-are cum pentru ca s-ar fi aflat deja daca ar fi fost de la metin.

| Jameson a răspuns:

E bantuit calculatoru...cheama popa sa-i faca o exorcizare.

| cine11a a răspuns:

Ai tasta ctrl blocata

| BONDvagaBOND a răspuns:

S-ar putea ca firele sa se fi incurcat incearca s-o demontezi!

| Vlad995 a răspuns:

Metin2Fun pot garanta ca are niste virusi pe care gm nu ia rezolvat si mie mie se intampla ca si tie.Incerca sa vorbesti cu GM si poate... poate o sa rezolve....BFThappy