| Stefanescu_Sebastian_1988 a întrebat:

Am o problema cu un card sd, cred ca din greseala am dat un format din telefon cu OS Android din recovery mod si acum din cei 4gb nu se vad decat 2gb, are cineva o idee despre ce este vorba? cum pot sa il fac sa ii vada cei 4gb? Am incercat cu minitool partition wizard, dar nu ii recunoaste...

1 răspuns:
| raduradu2014 a răspuns:

Iti cumperi un adaptor pentru cardul tau (adaptor usb) si il formatezi in calculator: il formatezi tip "FAT" si cu memeorie default