| Parjol12 a întrebat:

Salut, as avea o problema.
Am o problema cu camera de la telefon, imi da eroare cand incerc sa o deschid, asa ca am incercat sa caut un remediu. Pe un site spunea sa intru in Android recovery, in wipe cache partition si sa dau delete. Am facut asta, acum cand incerc sa deschid telefonul ma da in Android recovery si nu stiu cum sa ies. Am incercat de mai multe ori sa sting si sa intru dar tot la fel. Acum nu ma mai lasa nici sa selectez optiunile din butoane. Sta blocat nu pot nici sa-l sting. Va rooog mult, ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de telefon, ce eroare dadea? Tu mai bine incerci sa-i faci un hard reset la cat te-ai "chinuit". Incearca o "resoftare" daca poti gasi softul oficial, in functie de ce telefon ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia aia cu eroarea atunci cand activezi camera tine de software. O puteai rezolva si la service gratis, daca ai garantie. Oricum tot la service ajungi cu el. Du-te la service.