| DemBow a întrebat:

Am o problema cu un mouse wireless. Am bagat baterii in el, se aprinde ledul de jos cand apas pe orice buton, dar nu stiu cum il conectez la pc. Ce sa fac?
http://www.emag.ro/mouse-wireless-a-f2-negru-mwmo-f2/pd/ DB5QBYBBM/

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

laughing Aoleu nene, grea e tehnica asta...
Vezi ca receptorul e bagat in mouse, scoate-l si baga-l in USB! Of of, mai mai...

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bagi dracia aia in USB si astepti sa se sincronizeze. Daca nu merge, da-l draq. Costa cit un pachet de tigari si ai vrea sa mai si mearga? big grin

| DemBow explică (pentru KodrutZ):

Nu are niciun fel de usb. In ambalaj era doar mouse-ul, fara nimic altceva.

| KodrutZ a răspuns (pentru DemBow):

Moahahaha, pai si tu la ce ai vrea sa se conecteze, la sfintul duh? Fa-i retur. L-ai luat resigilat? Asa probabil ca se explica...

| DemBow explică (pentru K0sti):

L-am gasit, era ascuns. laughing Mersi

| K0sti a răspuns (pentru DemBow):

Pai ce facusi ma nene ma...