| BMS a întrebat:

Salut, am luat de la altex mouse wireless myria my8507 nu are buton de on/of doar unul de DPI. Calculatorul mi-a recunoscut s-a instalat driverul dar mousul tot nu merge. Am bagat alte baterii se aprinde becul si dispare dar tot nu merge. Stie careva cum pot sa il fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Ori e defect, ori nu ai urmat instructiunile. In orice caz, sfatul meu este sa eviti orice accesoriu pc facut de myria, marvo. Sunt prostii. Orienteaza-te dupa producatori ca Hama, LG, Samsung, Zalman, Logitech.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa apesi butonul /rotita din mijloc.

| BMS explică (pentru Bula):

Tot nu merge!

| Bula a răspuns (pentru BMS):

Urmeaza instructiunile primite cu mouse, eventual instaleaza driver-ul primit cu el.

| sierra1 a răspuns:

Du-l înapoi, ai nimerit unul defect.