| Alexandr211 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung galaxy s4 i9505, e cumpar nou dar de fiecare data cand incerc sa il blochez, apare un video cu Samsung galaxy s4 si spune toate functiile daca dau skip apar toate functiile lui si daca dau iar se inchide si cand il blocheez iar face asa, chiar daca il las sa se blocheaza singur tot asa face, putin ajutor?

1 răspuns:
| SpedyKid a răspuns:

Acela se cheama intro. Precis l-ai luat de la un operator, adica Cosmote, Vodafone sau Orange. Acum nu stiu de unde l-ai luat da nu conteaza. Trebuie sa mergi la ooerator si sa il rogi sa te scape de intro deoarece sunt obligati la achizitionarea unui telefon sa scape cumparatorul de intro-ul acela stupid. Sper ca te-am ajutat.
Funda pls?