| Üstterþ a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace4 si de la un timp mi se blochează, se misca f. greu si imi apar reclame la jocuri in continuu. Nici un video nu pot vedea. Cred ca e datorită unei Aplicații care am instalat-o de pe net din greseala:Appzlocker.
Cred ca e datorită ei, si când incerc s-o dezinstalez:http://imgur.com/zvhQEZ4

Chiar si la unele apeluri se blochează, pe net, tastatura apare greu etc. Cum o pot dezinstala? Sunt 100%sigur ca e din cauza ei. Pls, ajutor

1 răspuns:
| vladutionutchiric a răspuns:

Te duci la Setările telefonului și Cauți „Aplicații" și dai acolo și o să iti apară mai multe chestii descărcate și cauți ce vrei tu să dezinstalezi acolo.