| TheLeGeNd a întrebat:

Am o problema cu windows-ul adica cu laptop-ul, cand il deschid imi apare asta ( http://img191.imageshack.us/img191/92/eroarewindows.jpg ). Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| ov1d1u a răspuns:

Nu apare nici în meniu? Dacă apare ar trebui să găseşti şi programul de dezistalare (e în acelaşi folder). Dacă nu apare nici acolo poţi încerca să îl opreşti din a se mai iniţializa odată cu Windows-ul cu Advanced System Care ( http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html )

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Reinstaleaza windows

| frvtel a răspuns:

Trebuie sa-ti reinstalezi Windows-ul.

| ov1d1u a răspuns:

LOL, EPIC FAIL. S-a desfiintat Microsoft-ul laughing

Revenind la chestii serioase, poţi încerca să reinstalezi aplicaţia (e vorba de Alcohol 120%) sau, dacă nu mai ai nevoie de ea, să o dezinstalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinst aplicatia

| TheLeGeNd explică:

Si cum as putea sa o dezinstalez? in control panel la programs nu este...

| TheLeGeNd explică:

Multumesc pentru indicatiile date! cel care a primit funda m-a ajutat cel mai mult