| Ikuskizunatu a întrebat:

Am si eu o problema cu laptop-ul! Cand il deschid imi apare numai "_" (bara pe jos) si nu vreau sa cumpar Windows deoarece laptop-ul are! Ce as putea sa ii fac? Urgent! DAU FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca laptopul are inseamna ca il ai cu licenta. Poti sa downloadezi de pe site-ul Microsoft acelasi tip de Windows si ii bagi licenta. Mergi la cineva cu un PC, il dai jos si cu "Rufus" ( https://rufus.ie/ro_RO.html ) il scrii pe un stick care sa aiba macar 8 Gb.