| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger 11.
nu vad ce scriu prietenii mei si nici eu nu pot scrie in ferestra sau la status...
cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza messenger 10 si daca tot asa face te ajut eu! trebuie sa scrii cu @ numele meu sau pm!

| onasis1961 a răspuns:

Iti dau un link care te va ajuta sigur.
http://www.meebo.com/messenger

| dge18 a răspuns:

Este foarte simplulaughing

Decihappy
1.Start/Run : cmd [ENTER]
2.Scrii acolo "regsvr32 jscript.dll"
[ENTER] si apesi Ok
3.Scrii acolo (iar) "regsvr32 vbscript.dll"
[ENTER] si apersi iar Ok
Nu sunt sigur daca merge fara sa iti restartezi pc-ul... Eu mi l-am restartathappy
Successhappy

| DeEAஐ a răspuns:

In ultima perioada toti avem avem probleme cu mess-ul...probabil cei de la yahoo probeaza ceva nou si de aceea nu functioneaza unele lucrurihappyincearca cu messenger 10~