| VlaDtz99 a întrebat:

Am o problema cu YouTube'ul. De fiecare data imi ruleaza videoclipurile in 240p. Nu e bifata casuta aia cu : Never play videos in high quality sau definition (nu stiu bine). Ce trebuie sa fac, sa mearga cel putin in 360p?

3 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Cand porneste clipul dai pe rotita si alegi tu in ce calitate sa fie!

| VlaDtz99 explică (pentru MCG):

Jneboon? Pai tebuie sa fac asa la toate filmuletele. Eu vreau sa fie AUTOMAT

| MCG a răspuns (pentru VlaDtz99):

Nu merge...asa am patit si eu si nu merge...dar am vazut ca dupa un timp in care dai mereu calitatea mai mare cum ti-am spus eu o sa se mute calitatea mai sus automat!