| Karmesytta a întrebat:

Am o problema in bara imi apare tot timpul icoana de la TuneUp Utilities chiar daca i-am dat remove de o gramada de ori tot imi apare.+ ca mi-a aparut odata ca google chrome imi ocupa memorie sau ceva de genu si am dat ok si acum numai pot accesa deloc google chrome daca dau click pe google chrome imi scrie : Windows cannot find 'C:\Program Files\Google\Chrome\Application'\chrome.exe'. Make sure you typed the name correcly and then try again. L-am instalat din nou si tot asa imi apare ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Cred ca ai xp nu este asa? Daca da ultimul tuneup cam nu face nici curat si nici bine la sistem.
Recomandare: reinstaleaza tuneup, apoi da dezinstalare cu stergere toate setari. Ar trebui sa mearga dar nu garantez 100% daca esti pe xp

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De ce Windows este vorba?

| mihai69 a răspuns:

Fă un system restore la o dată când totul era OK pe PCul tău.

| SasNetRomania a răspuns:

Ai virusi si iti sterge aplicatia chrome.exe!
1) stergi tune up din c/programfiles/tuneup, apoi din control panel la remove programs si dai restart.
2) stergi chrome si toate datele lui salvate in temp sau cache(se sterg automat daca stergi chrome din remove programs control panel)
3) scanare cu bitdefender free edition de aici http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html dureaza intre 30min- o ora
4) Scanare de curatare a hardului de obiecte nevolositoare cu CCleaner de aici http://www.piriform.com/ccleaner/download
5) apoi instalezi chrome de pe oficial
https://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
6) Alta data cand instalezi un program debifeaza reclamele, toolbalurile si alte programe care ti le baga pe gat.
Contact:
email: sasn3t@gmail.com
ym/skype: sas.samp

| Alexiuc a răspuns:

Buna karmesytta daca nu reusesti sa rezolvi problema printr-un sistem restore(restaurare sistem) atunci te ajut eu sa rezolvi problema prin team viewer.