| adydassler a întrebat:

Am o problema la bsplayer. cand deschid un film sau un videoclip sunetul imi merge normal dar imaginea erge incet si ramane mult in urma cum pot sa fac sa mearga normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca sa descarci alt video player cum ar fi VLC media player sau sa verifici performantele placii tale video. Poate fi un program instalat care incetineste computerul sau antivirusul tau scaneaza computerul (performanta computerului scade cu peste 50% cand antivirusul scaneaza virusii)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uninstall
install free edition de pe site-ul lor
daca nici asa nu merge baga K LITE MEGA CODEC PACK si instaleaza happy

daca nici asa baga driverele de pe cd-ul placii de baza sau de pe site-ul oficial (ma refer la driverele audio realtek sau ce ai tu)

| opreamircea a răspuns:

Poti folosi KM player. Este mult mai folositor.