| GigllyMandy a întrebat:

people! Deci am o problema cu pc-ul meu. De cate ori incerc sa vad un film online sau un videoclip sau filmulet pe youtube, imi merge sacadat si sunetul o ia inainte, iar imaginea ramana in urma. Nu am avut aceasta problema pana acum, pana de curand de cand m-am reinstalat windowsul. Ce ar trebui sa fac sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Foarte frumos... NU FA ASTA, numai daca vrei sa-ti reinstalezi windowsul de la 0. GigglMandy, scoate cel mai nou flash player de pe www.adobe.com dupa care scoti cel mai nou driver pentru placa video. Si incearca si in alte browsere (ai de ales intre Mozilla Firefoz, Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera)

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Probleme la drivere/flash player

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Nu cumva sa faci ce ti-a zis CapcaunMic... asta daca vrei sa-ti reinstalezi windowsul.
Inc-o data. Cel mai nou flash player de pe www.adobe.com si cel mai nou driver pentru placa video, plus sa incerci in alte browsere (Firefox, Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera)

| GigllyMandy explică:

@ExpertCompanyGroup deja aveam cea mai noua versiune Adobe si tot merge sacadat si am incercat si din browsere si tot asa e rezultatul. Ce poti sa-mi recomanzi?

| ExpertCompanyGroup a răspuns (pentru GigllyMandy):

Cel mai nou driver pentru placa video, depinde de cine este fabricat, drivere gasesti pe www.amd.com sau www.nvidia.com Pe langa asta iti recomand www.ninite.com de unde la sectiunea "Runtimes" bifezi tot in afara de Silverlight si Shockwave dupa care dai Get Installer in partea de jos a paginii. Mai poti sa bifesi KLite Codec Pack la "Media" dar aia este pentru filmele din PC