| Minamii a întrebat:

Am o problemă la căștile de la telefon, de fapt cred că telefonul este problema mai exact. Când conectez căștile la telefon nu se aude decât în una din ele și problema este de la telefon, am probat căștile și la alte telefoane și mergeau. Nu prea înțeleg ce s-a întâmplat pentru că seara trecută totul era ok și a doua zi nu mai mergea. Aveți vreo idee în legătură cu cauza sau vreo soluție?

1 răspuns:
| jrockfreak a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie, probabil e de la mufă. Din câte am înțeles, dacă îl duci la reparat s-ar putea să dureze ceva, dar depinde de mai multe chestii. happy