| FlorentinFlo a întrebat:

Am o problema la calculator mi se aude doar o casca sau doar o boxa si nu am hdmi ca sa-l conectez la TV. Si imi apare AMD HDMI Output. Dau fundita ♥ cel care reuseste sa ma rezolve :*

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai da ala AMD hdmi output da sonor in monitoare numai prin cablu. Conecteaza-le la portul audio de pe placa de baza. Daca nu merge, instaleaza driverul de sunet!

| FlorentinFlo explică (pentru Jipa95):

E instalat driverul de sunet. Eu nu am hdmi....si inainte nu-mi cerea...si cum il connectez la portul de pe placa de baza? e connectat in spate.

| FlorentinFlo explică (pentru Jipa95):

Sau cum scap de asta cu hdmi sad