| LWikErR a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la PC se aude foarte incet la o boxa (o casca) sau nu se aude deloc si am un [bazait] si nu aud deloc bine. Intr-o parte se aude normal, iar in alte deloc si se aude un [Bazait]

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Pai,poate ai facut tu ceva la setarile audio
bazaitu se aude pentru ca nu sunt curate boxele parca
acum nu stiu cum se aude dar cred ca pot sa ti-l fac
cred

adauga id-ul gladiator_of_dark_soul pe yahoo
si ti-l fac eu

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Incearca cu o alta pereche de casti, imprumuta daca nu ai! daca in celelalte se aude bine, e problema din castile tale! daca si acolo baraie, sunt probleme la placa de sunet! baftaa!

| KIibrDM a răspuns:

Poate s-a stricat la tine mufa aia
dar nu cred

| LWikErR explică:

Boxele sunt curate si chiar daca nu ar fi mie nici la casti nu merge sunetul si castile au 2 saptamani...nu stiu. Daca stie cineva cum Pot face anuntatima va Rog!
Multuesc [Anticipat]

| LWikErR explică:

Am facut la Boxe se aude acum dar la casti nu se aude foarte bine si are tot BAZAIT ala...va rog ajutati-ma

| LWikErR explică:

Iar Cstile au 2 saptamani...nu sunt stricate pentru ca l-eam incercat la Varume-osimergeam Execelent