| raul_5117 a întrebat:

Am o problema la calcultor. Daca incerc sa joc fifa10, euro08 sau nfs most wanted mi se vede in foarte ciudat, in rosu si albastru. Oare placa grafica este problema? Intradevar placa este inclusa si foarte slaba.

Răspuns Câştigător
| b3nYy a răspuns:

Da. de la placa. jocurile astea cer placa video de cel putin 500 mb. si merg greu la 500 mb. merge doar cu setarile date la minim. incearca sa dai si tu calitatea vide din joc la minim{ din setari{

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Daca este foarte slaba normal ca nu poti juca jocuri mari. La o placa video de 64 mb de ex, trebuie jocuri doar pentru pentru placa video de 64 mb, maxim 128. nu poti juca cu unu de 64, un joc care necesita placa de 256 mbwinking

| Gabriel1 a răspuns:

Sunt jocurile facute de Gigi.happy