| SimpleWay a întrebat:

Am o problema la CS 1.6 ...Joc Deathrun si inainte apasa pe 1, 2, 3 si mi se schimba arma dar acum trebuie sa apas numarul si sa dau si cilck straight face Vreo solutie? dau

5 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Scrie in consola (apesi pe butonul ~) comanda aceasta: hud_fastswitch 1

| CelMaiBlogger a răspuns:

Salut. E de la cfg, schimba bind-urile, daca stii ce sunt alea. Puneti pe tastele la care ai acces mai rapid si mai comod pentru a-ti imbunatatii modul de joc.

| giugiumanu a răspuns:

Cei de pe server au schimbat butoanele
si eu am patit la fel tot pe dethrun jucam si pe C schimbam cutitul dar acum au facut cateva modificari si shimb pe H cutitul

| robby212 a răspuns:

Cred ca Refresh.all ar sti ce sunt alea daca tu ai scrie corect! bindurile

| libra070 a răspuns:

Daca vrei sa schimbi repede arma Ex ai M4A1 si ti sau terminat gloantele dai repede pe q mie mi se schimba si kill allhappy