| beebbe23 a întrebat:

Calculatorul meu nu se mai aprinde. Adica primeste curent, se dar nu se mai aude nici un beep si nici ecranul nu se aprinde. Nici mouse-ul nici tastatura nu raspuns la comenzi. De la ce poate fi?

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Sursa sau placa de baza arsa

| maxb a răspuns:

Reseteaza BIOS-ul scotand bateria de pe placa de baza si punandul la loc dupa 30 de secunde.Desigur cu alimentarea scoasa.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Ai doua solutii.
1. Te joci tu la el si il strici ( sau incerci sa reinstalezi windowsu cu toate ca nu vad cu ce te poate ajuta)
2. Il dai la reparat la firme gen http://bit.ly/1dCBwjV (link prin afiliere)

| MegaMarioBlaster a răspuns:

S-ar putea sa fie un virus de calculator sa tebuie sa iti stergi un program de pe sticul de memorie