| starduster a întrebat:

Am o problema la laptopul meu ASUS TUF GAMING il am de 8 luni am descarcat jocul World of Warcraft Legion si imi merge sacadat rau de tot am pus graficile si rezolutia la minim si tot la fel merge sincer ma asteptam sa mearga bine pentru ca are placa video buna asa ca nu inteleg care e problema?

2 răspunsuri:
| StefanE2019 a răspuns:

Sunt foarte multe laptop-uri cu numele "ASUS TUF GAMING". Dă mai multe detalii dacă se poate. (e.g model exact)

| Autoplex a răspuns:

Salut! Verifica daca ai toate driverele instalate. Am avut si eu problema asta si nu era instalat driverul de placa video. Sau alta alternativa mergi la setari de la Nvidia si seteaza cand te joci sa fie pe modul de placa dedicata. Cateori se pune pe procesorul integrat, si iti dai seama ca nu ea asa de bun.