| ricoset a întrebat:

am o problema : imi merge jocul spiderman 3 sacadat. am 1, 8 dual core, 1 gb placa video, si 2 gb ram este laptop hp 620 de ce imi merge jocul sacadat? placa 3d este la jumate iar jocul este tot dat pe low nu inteleg de ce merge sacadat?

Răspuns Câştigător
| myhay181 a răspuns:

Probabil nu este jocul bun.Incearca sa descarci de pe alt site.

| ricoset explică (pentru myhay181):

Il am original pe cd

3 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Probabil ca e de la windwos sigur ai widnwos 7 uitate pe „can you run it„ pentru widnwos 7.Nu ca n-ar fi bun widnwos 7 rolling on the floor.

| Lambeanu_Florin_1995 a răspuns:

Am si eu jocul dar nu imi merge
trebuie sa descarc niste programe