| Chhrisu a întrebat:

Am o problema la PC(XP)deci cand vreau sa ma conectez la internet sau sa deschid orice alt program original Windows, proramul nu se deschide(exceptie START)ma puteti ajuta? treaba bine facuta primeste rasplata!

3 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Poftim: http://www.gamefront.com/files/17892299/WindowsXP_EXE.reg/
Descarca acel fisier, deschide-l si apoi restarteaza calculatorul.

| Chhrisu explică:

Imi pare rau ca am raspuns asa de tarziu dar am fost la scoala si KingA ma refeream la pictograma din stanga jos(priceput?+felix am uitat sa iti spun ca sunt acum pe laptop si chiar daca fac un CD tot nu il voi putea deschide fiindca ar insemna sa intru in my computer care iarasi e program origial windows(si acum mi-am dus calculatoru la un expert)

| KingA_9547 a răspuns:

"proramul nu se deschide(exceptie START)"

Aici m-ai pierdut. Chiar nu am înțeles deloc ce-ai vrut să spui. Data viitoare gândește înainte să pui o intrebare.