| Chhrisu a întrebat:

Salut, am o problema cu PC-ul(sunt pe laptop acum). Deci pentru inceput mi-a aparut o imagine gen"fisierul ...nu este valabil"dar am rezolvat-o.acum problema este ca in afara de START nu pot sa ma conectez pe internet sau sa intru in my computer sau orice alt program original al Windows. puteti sa imi spuneti ce are si daca se poate si cum sa o repar? funda +vot!

3 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Spune ce Windows ai.

Răspuns utilizator avertizat
| solumaam a răspuns:

Este putin complicat dar este simplu laughing
Trebuie sa desfaci PC-ul ca sa poti ajunge la procesor si acolo desfaci cooler-ul, radiatorul si il cureti bineee de praf si stergi pasta de pe procesor si radiator si pui alta pasta noua si il montezi la loc.
Va merge ca uns ...garantat 100% laughing