| DENISTARE16 a întrebat:

Am o problema la router.Din cele multe iconite care ar trebui sa se aprinda albastru, una se aprinde in culoare rosu(cea de 3g/4g)iar netul nu functioneaza.Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Sa verifici cabluri, sa intri pe interfata admin si sa contactezi provider.

| DENISTARE16 explică (pentru flixbuster):

Am dat restart de o mie de ori si am si scos cablurile, si cu ce m-ar ajuta sa intru pe interfata admin?(nici nu stiu cum)laughing

| flixbuster a răspuns (pentru DENISTARE16):

In regula. Daca intrebi la ce te ajuta sa intri pe interfata de admin si nici nu stii cum, am o singura si ultima sugestie: ai nevoie de ajutorul unui specialist sau ai multe de invatat despre networking. Alegerea iti apartine.