| ryf007 a întrebat:

AM O PROBLEMA MARE: am conectat telefonul la pc (doar sa copiez niste poze)si mi-a zis daca vreau sa le sincronizez si am da dat! Si acum au disparut si nu stiu unde sa le mai gasesc.
Mentionez ca am Galaxy s2...ce ar trebui sa fac sa le recuperez?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta pe computer in folderul User (sau Ghita sau eu stiu ce nume i-ai pus computerului cand ai instalat Windowsul). Daca nu stii care-i numele uite aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/find-computer-name#1TC=windows-7
Intra apoi in folderele de acolo: Picture, Downloads, My Pictures, etc. Cauta-le pe acolo.