| Stelistul_Raul_1996 a întrebat:

Am o problema mare cu pc va rog care ma poate ajuta

am un un processor Intel Pentium dual core e5200 2.5GHZ socket 775 box.

gygabyte g31m-es2c socket775.

placa video galaxy nVIDIA geforce 9800gt 512 mba ddr3.

am windows 7.numi mere sunetul numi apere iconita de la dvd.

am intrat in device manager imi apare un semn de exclamare intr-un triunghi galben la dvd /cd rom amandoua mis.La procesor amandoua mis, system devices mi composite bus enumerator, high definition audio controller, intell r 8201gb/gr lpc interface controller -27B8,Microsoft virtual drive enumerator driver, umbus root bus enumarator, va rog care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Descarca driverul de aici http://ro.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3135#dl dai pe EUROPE descarci si instalezi:P daca nu te descurci lasa-mi la privat id-ul de mess!

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Eu zic ca ai o problema cu Windowsul asa ca cel mai bine ar fi sa il reinstalezi.
Uite aici cum:
http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html
Zic sa iti instalezi din nou Windows ul pentru ca iti ia mai putin timp decat sa cauti rezolvarea la toate aceste probleme.

| Stelistul_Raul_1996 explică:

Multumesc