| gabrielsenzual a întrebat:

Am o problema mi-am instalat Windosul azi si cand am dat pe link sa intru pe facebook imi da aceasta eroare An error occurred during a connection to ro-ro.facebook.com.

Can't connect securely because the SSL protocol has been disabled.

(Error code: ssl_error_ssl_disabled)

Am nevoie urgent va rog eu dau FUNDA! Nam nici o idee ce sa fac! FUNDAAAA!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vezi in primul rand daca face la fel si pe alte browsere.

Daca face asa numai pe firefox urmeaza pasii astia :

https://support.mozilla.org/......rely-error

| gabrielsenzual explică (pentru Apache):

Imi da si pe yahoo si pe mai multe siteuri dar eu am Mozila Firefox 3, 5 pentru ca daca imi instalez o versiune mai noua de exemplu Mozila 10 sau 15 mi se instaleaza intru si daca pe google nu intra pe nimic sta asa pur si simplu doar pe pagina principala si doar cu versiunea asta o fi de la WINDOWS?>