| waker a întrebat:

Am o problema. Mi se inteapta mouse-ul cand dau tab intr-un interval de cateva secunde. de la ce e problema si cum pot sa o rezolv.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Daca e mouse pe usb, incearca sa il pui intr-ul alt port usb.
Daca are ceva drivere, sau cd, ar fi bine sa ii cauti o actualizare la ele.
Problema poate fi de la multe motive, unul din cele de mai sus, sau chiar de la mouse/windows etc. Incearca-l si pe un alt calculator sa vezi daca mai face asa...