| SLexuS a întrebat:

Am o problema:O prietena mi-a scris mesaj pe WhatsApp și a șters mesajul. Cum pot sa îl recuperez? (nu am avut apk în tel, istoricul conversațiilor) mai pot sa îl mai recuperez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E partial posibil. Daca viitoare nu uita sa pui sa faca backup in fiecare minut ca sa fii 100% sigur ca se poate.
https://gadgets.ndtv.com/......ou-1775842
https://www.recovery-android.com/retrieve-whatsapp-from-android.html

4 răspunsuri:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

A sters mesajul din telefonul tau? Adica, a luat fizic telefonul tau si a sters mesajul? Daca a dat numai delete din telefonul ei, nu ar fi trebuit nici macar sa se stearga de pe telefonul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

E o functie noua, Delete for everybody. Dar si asa ramane, odata primit, in telefonul celorlalti, doar ca nu e afisat.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm. Interesant. Inveti ceva nou in fiecare zi big grin

| AniPAP a răspuns:

I also faced this tye of problem. By searching on internet I found that many people are facing this problem. Then I made a blog about How To Recover Deleted Messages in WhatsApp