| aiurea231223 a întrebat:

Am o problema pe facebook : nu mi se mai deschide nici o poza nici a mea nici a altor prieteni (cand le vizitez profilul) si nici aplicatiile nu prea mi se mai deschid in afara de cateva jocuri nimic altceva apare pe ecran un gri-negru usor transparent (aproape ca atunci cand se deschid pozele dar mai deschis la culoare ) se incarca vreo cateva secunde dupa care ramane asa. Care ar fi problema si cum se poate remedia?

2 răspunsuri:
| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Cred ca sunt probleme cu contul tau de Facebook, alta problema nu vad.

| Awesome a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat trebuie sa reglezi ora la computer asa am avut si eu sper ca te-ai ajutatwinking