| Wehrmacht a întrebat:

Am o problema stresanta cu PC-ul.Eu il opresc cu hibernate sa nu mai stau sa astept mult cand il deschid.Azi dimineata mergea bine, tocmai i-am dat restart ca eram cu nervii la pamant. Din secunda in secunda apar "blocari" care dureaza cam cat o jumatate de sec. si sunt extrem de enervante.Sunt peste tot.Si cand misc cursorul, si in browser de net, si in filme, muzica, jocuri si oriunde se poate.De la ce pot sa fie? De exemplu:
Daca duc cursorul jos pe bara de task si incerc sa il duc in sus cam pe la mijlocul monitorului se blocheaza, nu dureaza nici macar o secunda si se duce sus.

E ca si cum ai seta setarile unui joc la maxim fara sa ai cerintele minime si incerci sa duci cursorul dintr-un loc in altul in meniu si sacadeaza, dar face asa la orice miscare care apare pe monitor.

Am asa:

3 GB RAM
Asus GT 440 GDDR5 1GB
Pentium 4 3.00Ghz.

Problema trece dupa restart.

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Păi gândeștete ca dacă dai mereu hibernate ramii rămân sub tensiune mereu

| Alexandro9050 a răspuns:

Inchidel vreo cateva ore ar trebui sa ajute. si sa il inchizi noaptea... si un format ar fi bun