| D4ny3l4 a întrebat:

Am o problema.Tocmai am observat ca pe facebook nu ma lasa sa vad profilul unui prieten si zice ca este dezactivat, dar el inca il are.Si cand el a vrut sa imi vada profilul i-a aparut eroare.Nici unul dintre noi nu am dat ignore... Daca la asta va gandeati...Ce credeti ca s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| gufimama123 a răspuns:

Ori ai primit block de la persoana respectiva, ori i-ai dat tu, ori are el contul blocat, ori este o eroare la Facebook

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Mai de graba block dat de unu dintre voi sau eroare de facebook. daca ai contul blocat nu ai nici o treaba cu asta al meu e blocat de 4 luni de zile big grin pentru cerere abuziva de prieteniebig grin

| D4ny3l4 explică:

Si nu pot sa fac nimic?