| Haidu_Cătălin_2002 a întrebat:

Am o Tableta Alcatel ONE TOUCH si de curand i-am dat update, dar cand i-am dat nu am selectat restet, si acum imi scrie Android trece la o vers. superioarea (Se optimizeaza aplicatiile 1/53), si asa il tin de 3 zile si nu se intampla nimic, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Dul la garanție și dacă nu se poate ai fi norocos sa ai o tabletă la care sa se scoata bateria dacă poți scoate bateria si pune-o la un loc răcoros (nu frigider) si lasă acolo câteva zile (1-2) Funda?