| Th3Evolution a întrebat:

Am o tableta Allview alldro 2 speed duo si am o problema cu wi-fi-ul, cand ma conectez la wi-fi imi apare iconita de la wi-fi cu gri (in loc de albastru) cu semnal full. Am resetat tableta la setarile de cand am cumparat-o din magazin, am resetat si routerul, si tot aceeasi problema. Ce as putea face?
Funda pentru un raspuns bun.

1 răspuns:
| MeMe123 a răspuns:

Poate fi si din cauza routerului...si mie imi facea asemenea figuri si am schimbat routerul si acum merge brici happy