| alexandru2004 a întrebat:

Am o problema: la routerul D-link DIR635 se tot opreste netul la tableta Allview Alldro Speed City.Nimic nu pot sa fac de el. Va rog mult ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| oPeL68 a răspuns:

Allview in general nu are semnal wi-fi foarte bun. Cam ce reprezinta acele 'opriri'? Se deconecteaza de pe reteaua wi-fi, ramane conectat. sau?

| alexandru2004 explică (pentru oPeL68):

Am rezolvat! A fost problema la router.

| Mihaitza009 a răspuns:

Daca pe calculator sau pe ce mai folosesti netul in afara de tableta merge fara sa se opreasca inseamna ca ai o problema la tableta iar daca este sa patesti la toate la fel cu netul inseamna ca trebuie sa reinstalezi routerul inca o data

| alexandru2004 explică:

Cred ca ai dreptate, oPeL68.