| raullik007 a întrebat:

Am o tableta alldro speed s.se descarca peste noapte.Seara bateria e full iar dimineata descarcata complet..De la ce se poate descarca?
P.S nu am inchis conexiunea wifi cu routerul wireless ...asta sa fie problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic. Wireless-ul consumă. Ai senzaţia că merge singur?

4 răspunsuri:
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Normal ca asta de la ce altceva sa fie?

| deewskk a răspuns:

Tableta mea e aceeasi marca, trebuie sati downloadezi un program daca nul ai deja, se numeste advance task killer, care iti inchide toate programele daca apesi pe el

| raullik007 explică (pentru deewskk):

Il amhee hee

| deewskk a răspuns (pentru raullik007):

Folosestel, sau poate ca problema e ca ai uzat bateria si atunci nu mai ai ce face...sad