| M3gatR0n2001 a întrebat:

Am o tableta Allview Speed City si a mers foarte bine,pana cand intr-o zi s-a descarcat si cand am pus-o la incarcat,s-au sters toate aplicatiile. Datele au ramas, dar...trebuie sa reinstalez toate aplicatiile.Ce pot sa fac?
F
U
N
D
A

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Deci si eu am avut o tableta de la Allview, nu am fost deloc impresionat de ea am dat 12 milioane pentru o tableta care sa o am doar 3 saptamani.
Am dat-o inapoi.
Uite. o idee incearca sa revii la setarile din fabrica ca sa nu ti se mai intample asta.
Funda?

1 răspuns: