| Ravash_Mihai_1993 a întrebat:

Am o tableta allviw si am uitat modelul de deblocare si wi-fi deconectat cum ma conectez la net sa ma conectez la gmail! VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| XxRoyalxX a răspuns:

Uita-te pe google. La tablete, scrii acolo numele te uiti la intrebari de ajutor, si acolo o sa iti apara. Succes!

2 răspunsuri:
| cila1995 a răspuns:

In legatura cu wifi nu cred sa fie o problema incearca sa cauti in setari ceva cu conection si gasesti ceva de genul wireles lan si acolo poate deam iti reuseste deci succese.

| mircea_3906 a răspuns:

Cand ti-ai inventat codu prima oara dupa nu ti-o dat si o intrebare? daca da trebuie sa raspuzi la intrebarea aceea cu raspunsul care l-ai pus. asta ar fi o optiune pentru cealalta iti trebuie un cont google pe care il ai in telefon daca nu ai du-te la un post GSM
SPER CA TE-AM AJUTAT