| Ovidiu_Garda_1975 a întrebat:

Am o tableta Apollo quicki 731 si mi sa blocat...cum?

i-am pus un model (ca s-o deblochez) nu nu l-am uitat dar de plictiseala puneam modele incorecte dintr-o data mi-a aparut o "eroare" : inregistrativa cu un cont google pentru a debloca tableta(sau ceva de genul)

1 răspuns:
| androidname a răspuns:

Salut! Tableta, atunci cand pui un model de securitate, salveaza in contul google. Trebuie sa te conectezi cu contul google pentru ca cei de la google sa-ti trimita modelul! Sper sa-ti fiu de ajutor! FUNDA?